אדריכלות משרדים – לבדל את עצמכם מכל השאר

Screenshot_3
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

התהליך הראשוני של הקמת העסק קשור בכל הפרטים הקטנים והגדולים ובין היתר מתייחס גם לעניין של האדריכלות- כאמור, עיצוב הפנים. מיותר לציין כי בנייה נכונה ומתוכננת, תסייע לא רק לבנייתו של העסק אלא גם להצלחתו הכלכלית. שירי קדם – מסייעת להעניק לעסק שלכם את הנראות המושלמת ביותר בזכות תוכנית עיצוב ייחודית. רוצים למנף את הצד הוויזואלי של המשרדים שלכם? אדריכלות משרדים תסייע לכם להשיג את השינוי ,למנף את הארגון ובעיקר, לחייך את העובדים שלכם מדי יום ביומו. לא מבינים במה מדובר? בואו לשמוע על הקשר בין הצלחה לבין עיצוב פנים משרדי נכון.  

הקשר בין תכנון ועיצוב לבין בידול תחרותי 

שואלים את עצמכם מה מחבר בין בידול מוצר לבין עיצוב או שימוש בשירותי אדריכלות משרדים? זה לא חדש, השוק התחרותי מציב את הבידול כסטנדרט בלתי מתפשר – בפרט כשיש כל כך הרבה מוצרים ושירותים המתחרים זה בזה. אז איך מייצרים בידול בהיבט הפנימי של הארגון או העסק? בכמה מילים – משנים את המצב הוויזואלי. לצד בחירת מוצר שונה, הורדת המחיר והעיצוב, המיקום לא פחות חשוב וכאן נכנס לתמונה ההיבט הפנים עיצובי. בשלב הזה יהיה עליכם לקחת את המותג, לבדלו ואז לחבר את הכול במטרה לבטא את המקוריות בפן העיצובי. 

איך מתכננים את העסק מבפנים? 

כמו כל שירות או הליך פרקטי כזה או אחר,  כאשר מבינים כי צריך אדריכלות משרדים, ישר עולה על הפרק עניין הפונקציונאלית. לפני הכול, חלל המשרד הוא החשוב ביותר היות והוא זה שמייצר את ההכנסות בסופו של יום. אחר כך, מגיע השלב של האסתטיקה והחיבור למטרה העסקית. כאן יידרש מכם לחלק את החלל בצורה כזו שתפיק סביבה נעימה לעובדים, אבל בו זמנית, תשמר לקוחות קיימים ותזמן חדשים. הידעתם? בבוחרכם את המוצרים והרהיטים בהתאם לחלל – אתם לא רק מיפים את המקום ומשתמשים בו נכון, אלא גם מגדילים את רף המכירות לבלתי היכר. לצד זאת, אל תשכחו את התאורה, גם היא מהווה עניין משמעותי ביותר במעמד העבודה ובהצלחת הבידול של המוצר ביחס למתחרים.  בסיכומו של דבר, גיבוש הרעיון העיצובי והייחודי הוא זה שיקבע את רף ההכנסות וההצלחה של הארגון. בשלב זה הנכם מחויבים להשיג מעצב מקצועי, בעיקר אחד כזה שיוכל לעצב את המקום וישקיע זמן ומחשבה עיצוביים שבסופו של דבר יביאו את התוצאה המנצחת. 

רוצים לשנות את הקונספט הארגוני שלכם? את הערכיות האמיתית משיגים אך ורק באמצעות עיצוב פנים ממוקד. אז אם עד כה רציתם להגדיל את מערך הלקוחות ובו זמנית לשפר את הפרודוקטיביות בארגון אבל לא הצלחתם, לכל דבר יש פתרון.  הגיע הזמן לשנות את כללי ההתנהלות באמצעות עיצוב בהתאמה אישית. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!