הקשר בין הגדלת המכירות לבין עיצוב החנות

Screenshot_3
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

עיצוב פנים מסחרי מטרתו להעניק אווירה חיובית ובו זמנית לא לפספס את חווית הקנייה כאשר הרעיון הכללי הוא להגדיל את רף המכירות ולצרף כמה שיותר לקוחות חדשים. מסתמן כי הקדמה אמרה את דברה, יותר ויותר דוכנים, מסעדות, ברים ועוד, שואפים להגדיל את חתך המכירות ובדרכם פוגשים את העיצוב הממוקד. צריכים עיצוב פנים שמתאים במדויק למשלח היד שלכם? רוצים לשפצר את חלל חנות הקוסמטיקה?  במאמר שלפניכם, נרחיב ונדבר על המראה המנצח. 

עיצוב חנויות וכולבו לקוסמטיקה   

בזמן שתחום המכירות המקוונות הולך וגדל, החנויות הישנות והטובות עושות הכול בכדי להמציא  את עצמן מחדש וכאן, נכנס עניין של עיצוב פנים מסחרי לתמונה. בכדי שגם אתם, בעלי החנויות לא תהפכו רלוונטיים ביחס למתחרים, הנכם מחויבים לייצר בידול בכל דרך ובפרט באמצעות העיצוב הנדרש. ולכן, כשזו חנות הדבר המטרה הראשונית היא לייצר חוויה של קנייה ולהתאימה לקונים החדשים- אלו שלפעמים אוהבים לקנות הכול בלחיצה על כפתור אחד. לצורך העניין, אם בחנות קוסמטיקה עסקינן, שהרי הקהל אליו תפנו יהיה בעל חוש אסתטי גבוה ובין הגילאים 26 ועד ויותר. בכדי לענות על הצרכים הללו ולספק את המוצר כמה שיותר מהר, משימתכם היא לעודד את כניסתם לחנות ובדומה לגלישה בחנות המקוונת, לעודד אותם להישאר ולהפוך מלקוחות מתעניינים ללקוחות קונים. 

שדרוג חווית הקנייה באמצעות כל האמצעים הכשרים 

בכדי לעודד כמה שיותר אנשים לבקר בחנות הקוסמטיקה שלכם, יהיה עליכם לערב גורמים מקצועיים עם הבנה בתחום עיצוב פנים מסחרי. אם כבר ביקרתם בחנויות המספקות את אותו שירות, לבטח נתקלתם באותם מסכים גדולים דיגיטליים,  אלו שיודעים לספק את המידע הנרחב לצד עמדות איפור חכמות. כמו כן, ניתן לראות גם קופות עצמאיות ללא איוש אדם- מה שהופך את הקנייה לזמינה יותר וללא המתנה מייגעת בתור. כאמור, מעבר לאסתטיקה, אחד הדברים החשובים בחללים הללו קשור באופנה ושילוב של טרנד חוויתי. השפה עצמה צריכה להיות שפה עיצובית והיא אמורה להעביר אלגנטיות ורכות בשימוש עם נראות עגולה. בכדי להבין על מה מדובר, צאו לכם לסיור וראו חללים שהקונספט העיקרי שלהם הינו טיפוח. בחללים הללו תוכלו לראות קירות, מידוף,  עמדות, תאורה וכד' מעוצבים ללא פינות ישרות אלא יותר בכיוון השפה האורגנית. החלק האחרון הוא לא פחות חשוב והוא עוסק בבחירת הצבעים של החלל/ החנות הנבחרת ואחרון חביב, עניין בחירת הצבעים. לצד כל הפרמטרים שייקבעו אם תצליחו או לא תצליחו להגדיל את רף המכירות, עומדת בחירת הצבעים. בעת בחירה זו, חשוב ביותר לבחון צבעים נקיים ולבנים ולא צבעוניים שמגיעים ממילא מהמוצרים המפוזרים בחלל החנות. 

רוצים לעצב את סביבת העסק שלכם על טהרת המסרים העסקיים? שפרו את חווית הקנייה של הלקוחות שלכם באמצעות עיצוב מסחרי ממוקד. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!