הקשר בין הצלחת העסק לבין עיצובו – עיצוב פנים לעסקים

Screenshot_5
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

לכל עסק  מטרות שונות, מאידך, המשותף לכל העסקים הוא להגדיל את רף המכירות באמצעות מכירת מוצרים ושירותים מגוונים. אם כן, בכדי לייצר את התודעה הנכונה בקרב הלקוחות המתאימים (קהל יעד), יש לצור את החיבור, בשפת השיווק משמעותו של חיבור זה הינו Engagement, כאמור, אירוסין, חיבור שהופך מאקראי לקבוע. איך מייצרים את זה? כיצד מרחיבים את התודעה וגורמים ללקוחות שלכם להבין שלמוצר ולשירות שלכם אין מתחרים? אחת מהדרכים למימוש זה קשורה בהליך של עיצוב פנים לעסקים. לא משנה באילו כלים תשתמשו, אולם, באמצעות עיצוב המתאים, המסר ידבר בעד עצמו ויגיד, " אולי המוצר שלנו דומה, אבל השירות שלנו שונה לגמרי". לא מבינים במה מדובר? בכדי לעשות לכם סדר בדברים, הנה כמה מהלכים הקשורים בעיצוב שמשנה את כל פני התמונה.

עיצוב לעסקים – "להלביש" את העסק שלכם נכון 

הקשר בין עיצוב פנים לעסקים יותר קרוב מתמיד, למעשה, בדומה לבחירת הבגד המתאים, כך גם בחירת העיצוב ומכאן, לא מעט אנשים מכנים את השלב הזה כשלב ה – styling . כאשר מדברים על השלב הזה מדברים למעשה על עיצוב על חללים ומרחבים שהם חלק מהעסק. מעבר לחדרי המשרד, זה יכול להיות המסדרון, עמדת הכניסה ואפילו  השירותים והבר. כאשר בית העסק הוא גם בית פרטי, גם כאן ובפרט כאן – לא יהיה ניתן להתעלם מהתדמית הנדרשת.  

כך תיישמו את תוכנית העיצוב על העסק 

בתהליך של עיצוב פנים לעסקים, הדבר הראשון שיידרש לקחת בחשבון הוא תכנון החלל עצמו, בתכנון הזה, יהיה חשוב לכלול את כל הפרטים החל מתצורת החלל ועד הקירות, תאורה, שירותים, ריהוט ואביזרים הנוספים שיהפכו חלק מהמקום. תהליכי עיצוב אלו חשובים ביותר מכיוון שבלעדיהם, ספק אם הלקוחות המועדפים שלכם יזהו את הייחודיות שקיימת בעסק. אז בעידן בו כל עסק מכיר ויודע איזו תדמית נדרשת לו בכדי להגדיל את רף המכירות, מסתמן כי פנייה למעצב פנים הופכת בלתי נמנעת. לכל עסק יש את קהל המטרה שלו ובעידן בו כולם חשופים לגירויים משתנים, הופך עיצוב העסק לצעד בלתי מתפשר. רוצים לדעת איך לתקשר בצורה הנכונה עם הלקוחות שלכם?  רוצים לשמור על הקיים ובו זמנית לזמן אליכם לקוחות חדשים? כל מה שאתם צריכים זה עיצוב ממוקד מטרה. מעבר לבחירת הצבעים, התמונות, הריהוט, הקירות והתאורה, הזמן קצר והמלאכה מרובה. בנוסף, יש להקפיד על חלוקה חכמה של חללי העסק בכדי לאפשר התנהלות חופשית ונכונה בתוכו ואחרון חביב וחשוב ביותר, זה לצור את הזהות הייחודית, זו המבודלת מכל שאר המתחרים שלכם. 

רוצים להתקדם עם הקדמה ולתת לחלל העסק שלכם את כל מה שצריך בכדי זה יידבר בשפה הנכונה ללקוחות הטובים ביותר? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם! 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!