הקשר בין מיתוג העסק לבין עיצוב המשרד שלכם

Screenshot_5
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

עיצוב משרדי הייטק הפך שירות נצרך ביותר נוכח השינויים הנדרשים בשוק הפתוח ובו זמנית נוכח התחרות ביחס למתחרים האחרים. כאמור הצורך להציג בכל פעם משהו חדש ומקורי הינו בעיקר בכדי למתג נכון את העסק ולהעניק ערך מוסף באופן תמידי.  צריכים לייצר חדשנות ונראות עם פוטנציאל ענק אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? במאמר שלפניכם נדבר על הקשר בין יצירת חללים מתאימים לבין מפגשים תכופים עם שאר העובדים ואיך כל זה יכול לסייע בסופו של דבר בהשגת חומר גלם הטוב ביותר. 

תהליך של עיצוב משרדי הייטק 

השוק רווי מתחרים ולכן, עיצוב משרדי הייטק מצריך ביצוע מדויק ובצורה מתוכננת מראש. אז לפני הכול, בואו ונדבר על התשתית העיצובית- כאמור, התכנון הראשוני. אחר כך, חשוב להזכיר גם את ההתאמה לדור המתקדם של העובדים- אלה שמכירים את העולם ומבססים אותו על עקרון השיתוף. אז אם פעם היה נהוג לשבת בחדר סגור, עם שולחן ומחשב, שהרי היום, כללי "המשחק" השתנו. היכולת בהישגיות ללא פשרות מותנת ביכולת "לגבור על מתחרים ואת זה ניתן להשיג אך ורק באמצעות שיתוף!  בדיוק לשם כך, יש להרחיב את חללי העבודה ולגלוש אל חללים משותפים של המשרד. החללים המשותפים, משמע, החללים המקבצים את שאר העובדים "וגורמים" להם לייצר בצורה סופו של דבר חומר גלם מוצלח ונכון! 

חשיבות מערכת ה BENCHING 

במסגרת עיצוב משרדי הייטק חשוב לדבר גם על BENCHING ( ספסל) כאמור, מרכיב מאוד מוכר בהליך העיצוב. לאחרונה, יותר ויותר עסקנים כבר הבינו, מבין כל הגורמים, זה בהחלט גורם שיכול להשפיע בצורה חיובית על תכנון סביבת העבודה וכך גם על החללים הפתוחים. BENCHING  אותו ספסל מוארך שבו יכולים לשבת יותר מקומץ קטן של אנשים לאורך השולחן ומטרתו לחזור שוב על עיקרון השיתוף – כאמור, אינטראקציה בין עובדים.  

החליפו את המטבחון בבית קפה מאובזר 

בית קפה אין, מטבח אאוט ולכן, אם בעבר היה נהוג להיתקל במטבחון פינתי, שהרי היום בעידן המתקדם, בית קפה המרווח תפס משבצת גדולה ובפרט כשהוא בתוך משרדי ההייטק. בבית הקפה, יכולים העובדים לשבת עם המחשב שלהם ושוב , לצור את האינטראקציה והשיתוף שבסופם – יווצר מוצר מוגמר בצורה הטובה ביותר. בשלב הזה, הופך בית הקפה הפנימי למקום שבו ניתן להתעדכן, לעבוד בצורה חופשית ובו זמנית, להחליף רעיונות קטנים שיכולים בקלות להפוך גדולים. ולסיכום, חדר האוכל -זה שיכול בקלות להוות מוקד מפגש בין עובדים והוא משמעותי לא פחות מפינתה קפה המרווחת. אז אם פעם היו חדרי אוכל תעשייתיים שמוגבלים לזמן הפסקה, שהרי היום השתנו הכללים והם מביאים חדרים מעוצבים שמייצרים גם הם מפגש מבורך של קבוצות גדולות או קטנות עם רעיונות גדולים. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!