הקשר בין מיתוג העסק לבין עיצוב המשרד שלכם

Screenshot_6
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

המשותף בין "סטיילינג" (הלבשה)  עיצוב משרדים הוא דבר אחד – שדרוג ובידול מכל השאר. כאמור אם המטרה שלכם לבדל ובו זמנית לבדל את העסק שלכם ביחס לשאר המתחרים- שהרי הגיע הזמן לדבר על זה מהצד המצליח. כאן ועכשיו ניתנת לכם האפשרות לעצב את המשרד שלכם בדיוק לפי מה שצריך להגיד/ לחשוב עליכם.  סטודיו שירי קדם – פותחים בפניכם את סודות עולם העיצוב כאן ועכשיו. זקוקים להליך של תכנון המדויק ביותר לחלל שנותר ריק לאחר הבנייה או השיפוץ? סטודיו שירי קדם – לחלום, לתכנן ולהגשים. 

איך "מלבישים" משרד? חשיבות העיצוב 

אם המשרד שלכם עבר שיפוץ ועדיין נותר חלל ריק, מחובתכם לעבור לשלב העיצוב ותגבר את התדמית האבודה, זו שכל כך חסרה לרף המכירות שלכם. שואלים מה הקשר בין נראות המשרד לבין חתך הלקוחות שלכם? את ארסנל הלקוחות האיכותיים והקיימים שלכם משמרים רק באמצעות הליך מדויק של עיצוב משרדים. באמצעות העיצוב הנכון לא רק שתשיגו עבודה פרודוקטיבית, אלא גם עובדים שנוח ונעים להם בסביבה הארגונית שיצרתם. לשם כך, יהיה עליכם לתכנן את הדברים מראש וכן לבחור בתוכנית מוקפדת אשר תבוצע על ידי טובי המומחים בתחום. בעת בחירה זו, לא רק שתוכלו לחסוך זמן וכסף אלא להבטיח כי בבחירתכם תענו בדיוק על הצורך הנדרש.  

הפרטים החשובים בעת עיצוב משרדים הם.. 

  • הכול מתחיל במטרה- לאחר הבנת המטרה, אפשר בהחלט לעבור לבחירת הצבעים, הסגנון והאווירה שתרצו להשרות על באי המקום.  אז מה קודם למה? הכניסה למשרדים- היות וזו למעשה נקודת ההתרשמות הראשונית, אחר כך, חשוב לדבר גם על הלובי או הדלפק- אם יש כאלו. 
  • בכדי לייצר אווירה נעימה ונינוחה , יש לשלב עציצי נוי, ריהוט ייעודי, גוונים נוספים לחלל הקירות וכן תמונות מתאימות. ראוי לציין כי גם שילוט "סמוי" ועדין אשר יבצבץ בעדינות בחלל המשרד, ישדר בקלות את התדמית הנכונה.
  • כמו כן, חשוב להזכיר חללים נוספים כמו פינות קפה, קפיטריה ואפילו פטיו או מרפסות. רוצים לשים בסדר עדיפות העיצוב את המסדרונות הראשיים או אפילו משרדי הנהלה?  ציינו זאת במעמד הפגישה ותכנון העיצוב הראשוני.  

רוצים "להלביש" את המשרדים קצת אחרת? הגיע הזמן לדבר על שירותי עיצוב משרדים עם סיפור של מיתוג אחר. הנה לפניכם, שירותי עיצוב הכוללים בתוכם התייחסות מודרנית לצד פתרונות נכונים לטווח הארוך ביותר. לא מאמינים?  שאלו את מי שכבר עשה והכיר את העידן המתקדם, זה המכיל בתוכו יותר ויותר עסקים שלא מתפשרים על ההצלחה ולא פוסחים על עיצוב ותכנון שבסופם פרודוקטיביות ונראות ללא פשרות. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!