הקשר בין עיצוב קמעונאי לבין חווית קנייה אחרת

Screenshot_7
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

המון רשתות שיווק נפתחות בכל תחומי הצרכנות ונוכח כך גורמות ללא מעט לקוחות "לרענן" את חווית הרגש והקנייה שלהם מחדש. נשמע קצת מוכר? אם כן מה באמת יכול לנטרל אדם מקנייה מסוימת ולוותר על המותג שהיה רגיל לרכוש? איך יוצרים נאמנות בין הצרכן לבין המוצר והמקום? הכול מתחיל ונגמר בהליך שהוא עיצוב קמעונאי- הליך שיכול בהחלט לשפר את איכות הקנייה ובו זמנית להפוך כל קנייה לבילוי בפני עצמו. רוצים להגדיל את ההכנסות שלכם? בואו ונדבר על עיצוב נכון ואיך הוא יכול לעזור לממוצע המכירות שלכם בפועל.  

להגדיל את המכירות בזכות עיצוב קמעונאי 

הקדמה אמרה את דברה והלקוחות שלכם מחפשים את המוצר או השירות בכל מקום אפשרי וכאן אתם בעלי העסקים נכנסים לתמונה. ככל שתגרמו ללקוחות שלכם לשהות בחנות כך גם יגדל החיבור הרגשי והקנייה תתבצע במהרה. עיצוב קמעונאי הוא האחראי ברוב המקומות על הגדלת רף המכירות ולכן, אם לא עשיתם זאת עד עכשיו אולי כדאי להצטרף להמוני עסקים שכבר עשו זאת ולשקול זאת ברצינות. אז איך עיצוב קמעונאי יכול לשנות את כללי המסחר שלכם? כאשר אתם מתבייתים על עיצוב מסוים ביכולתו לבדל אתכם וכך לייצר מכירה של מוצר דומה אבל שירות אחר לגמרי. ניגשים למלאכת העיצוב? הדבר הראשון שיהיה עליכם להתחשב בו קשור באפיון ומטרות. לצד זאת חשוב להתחקות אחר הרגלי הצריכה ולהבין את ההדגשים התפעוליים לרבות הלוגיסטיקה ומשם להמשיך אל עיצוב ייעודי בהתאם לכל השאר. מרגע שמבינים את המשימות קל יותר להתאים שילוט נכון, לבנות מוקדים נכונים למכירה סמויה או גלויה ואפילו לספק פתרונות באמצעות מתקנים מודולאריים ייעודיים. 

עיצוב חלל מסחרי בהתאמה אישית למוצר 

יש ללמוד את הלקוחות שלכם ולצד זאת לצור את חשיפתם למוצר ובדיוק כאן נכנס גם העניין של עיצוב בלתי מתפשר, אחד כזה שיגרום בסופו של דבר ללקוחות לבחור בכם מבין כל השאר. בו זמנית עולה גם עניין עמדות המכירה וחשיבות מיקומן הנכון במטרה להפוך לקוח מתעניין ללקוח קונה. באמצעות בחירת שפת עיצוב ייחודית לא רק שתצליחו לענות לעצמכם על הדרישה אלא גם לייצר אפקט מכירה קבוע אשר יגבר על המתחרים המציעים את אותו המוצר/ שירות. במצב הזה חשוב לדבר גם על שיווק חזותי שאף הוא חלק בלתי נפרד מההליך של עיצוב קמעונאי. מתכננים עיצוב מחודש או חדש? אל תשכחו לקחת בחשבון את מיקומי המוצרים, המעברים וכל מה שבסופו של דבר יעניק איזון, עקביות, נוחיות ונגישות.  

רוצים לייצר נגישות נעימה ברשתות השיווק שלכם? אם כבר עשיתם הכול ועדיין אתם לא רואים שינוי,  הגיע הזמן לחשב מסלול מחדש באמצעות עיצוב מחודש ומרענן. רוצים להשיג אווירה ידידותית, אופנתיות ונעימה ללקוחות שלכם? בקרו באתר הבית שלנו ואנו נשמח לסייע לכם בהקניית  לקוחות נאמנים בזכות עיצוב מנצח.  

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!