השגת הלקוחות המועדפים עליכם באמצעות עיצוב בית קפה

JOE TO GO
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

אחד הדברים החשובים ביותר במעמד פתיחתו של בית קפה חדש הוא לגרות את סקרנותם של הצרכנים ועל הדרך לגרום להם לבחור בשירות שלכם בקביעות. האם שאלתם את עצמכם מדוע לא מתווספים לכם סועדים חדשים למכלול הרשימה? האם יכול להיות שהענקתם להם שירות שהוא פחות מרף הציפיות הגבוה אליו שאפו? אם כל זה נשמע מוכר ואתם רוצים לרצות עד כמה שניתן את הלקוחות המתאימים לכם הגיע הזמן להרים את הכפפה ולייצר מהפך ובכדי שלא תשאירו רושם של בינוניות אולי כדאי על הדרך לדבר גם על עיצוב בית קפה מחדש.  

לבדל נכון באמצעות עיצוב המתאים 

התחרות ידועה מראש ולכן היא דורשת לייצר בידול כי ללא בידול אי אפשר להתקדם לשום מקום. אז מי אמר שקפה טוב קשור רק בסוגי קפה, משקאות או אוכל? הדבר הראשון שיהיה עליכם לקחת בחשבון בעת עיצוב בית קפה קשור בבחירת מיקום אטרקטיבי. המיקום הינו פרט חשוב שאחרת אם תמקמו את בית הקפה במקום פחות טוב אתם עלולים למשוך אליכם את הלקוחות הפחות רצויים. רוצים לקבוע את אופי הלקוחות שלכם? זכרו,  מיקום בית הקפה הוא זה שייקבע את אופי הלקוחות והתפריט. 

איך מעצבים את בית הקפה מבפנים ומבחוץ? 

רוצים שהלקוחות שלכם "יתפסו בעין" את מה שצריך? שקפו את מה שקורה בפנים ובחוץ באותה המידה.  במסגרת עיצוב בית קפה יש לשלב חלונות גבוהים שבחלקם יהיה ניתן לחשוף את החלק המעניין של בית הקפה. לצד זאת, רצוי גם להשקיע בלוגו מתאים –  אחד כזה שיזמין את הלקוחות פנימה "לנסות" את בית הקפה החדש. עניין התאורה הינו עניין לא פחות חשוב בפרט כאשר מדברים על מזון. למעשה, עיצוב האור בבתי הקפה חשוב אף יותר בפרט כשמדברים על עיצובים של חללים מסחריים. בנוסף לזה נזכיר גם את עניין התאורה – זו היודעת לצור את מצב הרוח המתאים ובו זמנית על מנת שזו תגרום ללקוחות להזמין בכיף את מה שיש לכם להציע.  

הקשר בין עיצוב מעולה לבין תאבון בריא 

לצד ההנאה והבילוי החלק החשוב ביותר הוא לעורר תאבון שהרי לשם כך התכנסתם לא כן? האמירה כי האוכל נאכל ונראה דרך העיניים איננה חדשה ולכן יש לקחת גם את עניין התאורה בחשבון. כמו כן, מחקרים רבים מעידים כי תאבון בריא קשור בו זמנית גם לבחירת צבעים הנכונה ולכן במעמד  עיצוב בית קפה יש לקחת בחשבון גם את עניין הצבעים. הצבעים המדוברים הם המוזהבים, חומים והאדמדמים העמוקים- אלו שיודעים לשלב בילוי נכון עם אוכל טוב. רוצים לזמן את הלקוחות המועדפים עליכם? הגיע הזמן לבדל את בית העסק באמצעות עיצוב מחודש.   

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!