עיצוב דירה קטנה

Screenshot_6
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

מרגישים כי החלל הקטן והפרטי שלכם הפך צפוף וזה מצריך מכם לעבור דירה?  לפני שאתם מייצרים שינויים גדולים או לוקחים הלוואות מיותרות אולי כדאי "לחשב מסלול מחדש". אם תשאלו את טובי המומחים הם יעידו כי גם אתם יכולים להשיג את תחושת החלל המרווח מבלי לעבור דירה. אז נכון שאין הגדרות ועניין העיצוב הוא אינדיבידואלי מאידך המשותף לכל הליך עיצוב דירה קטנה מתחיל ונגמר בכמה כללים שאם תיישמו אותם נכון אתם בדרך הנכונה. במאמר שלפניכם ספקנו כמה וכמה נקודות שיהפכו את העיצוב הזה לקל ונכון. 

איפה נמצא אלוהים אם לא בפרטים הקטנים? 

אם החלטתם ללכת על עיצוב דירה קטנה ולא לעבור לדירה גדולה יותר הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לתכנן נכון. זכרו, אולי לא תוכלו להגדיל את המקום אבל לבטח תוכלו לצור אשליה עמוקה של חלל גדול בדיוק כפי שתמיד רציתם. לצד זאת, חשוב לציין גם את עניין האור זה האחראי אף הוא על אשליית המרחב. כמו כן לא יזיק אם יילקחו פריטים מסוימים וינוחו במקומות שמושכים את תשומת הלב וכך למעשה ייצרו פיצוי על החיסרון הקיים בחלל המסוים. כמו בכל תכנון או עיצוב הדבר הראשון הוא הגדרת מטרות. האם אתם כבר יודעים מה סדר העדיפויות שלכם? אלו שימושים אתם הולכים לממש במקום ועל מה כדאי או אפשר לוותר? את השאלות הללו חייב לשאול ורק לאחר מכן להמשיך ולבחון את היתרונות והחסרונות. כמו כן, יש לדבר גם על כמות האור הקטנה הנדרשת במקום וכד'.   

טיפים לחלוקת דירה קטנה במסגרת עיצובה 

עיצוב דירה קטנה ידרוש לחלק את המקום נכון ולכן מהותי ביותר לדעת את מידות המקום לפני שמתחילים במשימת העיצוב. המאפיינים של הדירה קשורים במידות החלל, הקירות, דלתות ואפילו חלונות ובסופו של דבר גם היחס ביניהם. עניינים אלו חשובים ביותר היות ואם לא מדברים עליהם מראש, עלולים לאבד את הרעיון והמטרה של הדירה ובו זמנית את הפרקטיות שהיא יכולה להעניק בסופו של דבר לאנשים האמורים לגור בה. במקרה ומדובר לצורך העניין בחלל פתוח יש צורך לחלקו לאזורים באמצעות שינוי הצבעים. בסיכומו של דבר לצד אביזרים מתאימים,  ניתן בהחלט לצור נראות של חלל גדול יותר. 

באילו דלתות מומלץ להשתמש לדירה קטנה? 

אם בחלל קטן או עיצוב דירה קטנה עסקינן יידרש מכם להשתמש בדלתות הזזה. השימוש בדלתות הזזה הכרחי היות והוא יכול בסופו של דבר לחסוך לא מעט מקום בעת הפתיחה או ההזזה עצמה.  כמו כן בחירה של דלתות גבוהות וגדולות יותר אף הן תייצרנה קלילות ועומק. 

עומדים לפני עיצוב דירה קטנה? האתגר הזה יכול להיות פשוט ומוצלח אם רק תעשו את הבחירות הנכונות. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!