עיצוב חללים מסחריים

Screenshot_8
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

מסתמן כי בכל שנה נפתחים עוד ועוד בתי עסק חדשים וביניהם גם מסעדות חדשות אשר מניבות לא מעט רווחים בזכות לקוחות קבועים ומצטרפים. רוצים לדעת איך זה יכול לקרות גם לכם?  איך זה באמת קורה? בעידן בו יש לא מעט בתי הסעדה, מסעדות מפוארות או אפילו מבני אוכל בלב השוק , עיצוב חללים מסחרים תופס תאוצה גדולה. כאמור, עיצוב החללים האלו הינו פרמטר חשוב ביותר, לרוב, לא ניתן לפספס אותו ובפרט כשרוצים להתחדש או למתג את המסעדה ביחס למתחרים האחרים. אז איך זה באמת עובד? כל המידע אודות העיצוב וההצלחה של המסעדה שלכם. 

כשעיצוב מיתוג והצלחה שיווקית פוגשים מסעדה אחת 

השוק המסחרי מעיד על תחרות גדולה ביותר, למעשה, כל בית עסק מנסה להשיג את תשומת ליבו של הלקוח אבל לא תמיד מצליח אלא אם הוא מבין את מהות הבידול. נשמע לכם מוכר? רוצים לשים את מנת הדגל שלכם במקום האיכותי ביותר במפה? הדבר הטבעי ביותר הוא לשכוח ממה שהיה ולהתקדם ולחבור אל מעצב פנים שמבין את השינויים ואת השדרוג שנדרש בפועל. אם כן, זה כבר לא חדש, בכדי לתת מענה נכון ובעיקר עם תוצאות, חשוב לפנות לפן עיצוב חללים מסחריים על ידי מעצבים מביני עניין, ידע והכשרה בתחום. מעבר לקורס עיצוב, ההתמחות והמוניטין הינם פרטים חשובים ביותר – בפרט כשיש לכם מוצר או שירות דומה למתחרים. שירי קדם – מסייעת לכם לעצב כל חלל מסחרי שרק תבחרו החל ממסעדה, בית קפה, אולם אירועים ואפילו חנויות. 

לעצב בצורה ייחודית – הכר את המתחרה 

מבין כל המשימות המונחות על " ראשו" של האדריכל, יש גם את הכרת המתחרים, איך הם חושבים? מה קו העיצוב שהם מחוברים אליו? דווקא מכאן, חשוב לקחת את הרעיון ולעשות  בדיוק את ההיפך, לחפש את הבידול – משמע לחפש את מה שלא דומה, שונה ובעיקר תורם ללקוח שלכם, לעובד שלכם ובפרט לרף המכירות שלכם. לאחר בדיקת המתחרים, מגיע שלב המיקום, כאמור, ניתוח החלל עצמו, גודלו וכך גם התאמה לפי צבעים, מבנה וכל מה שיכול לחייך את מי ששוהה או יוצא מהמתחם. הרעיון הוא לקחת את חלל בית העסק, לא לפסוח על שום פרט והכי חשוב להשיג את התוצר הנכון – התאמת החלל כמו כפפה ליד שלכם ושל הלקוחות שמרבים לבקר. 

בסיכומו של דבר, לא משנה באילו חללים מסחריים תתקלו, אם הוקסמתם ובחרתם להישאר, זה בטח בזכות כמה פרמטרים מנצחים. רוצים לשנות את פני הדברים? שואפים לגבור על כל המתחרים ולהגדיל את רף המכירות שלכם תוך זמן קצר? הכול מתחיל ביכולת שלכם לשלב בין פרקטיקה לבין אסתטיקה ושניהם יחד מביאים את העיצוב המסחרי המושלם. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!