עיצוב חנויות מזון – לשווק את העסק שלך נכון

Screenshot_4
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

לפני שנדבר על עיצוב חנויות מזון, אולי כדאי לדבר על האתגר המסתתר מאחורי משימה זו. עד כמה חשוב לעצב את החנות נכון ומה הקשר הישיר בין הגדלת חתך המכירות לבין בחירת העיצוב הנכון? מיותר לציין כי בעידן המתקדם, אנשים חשופים ללא מעט גירויים באינטרנט, בטלוויזיה ואפילו ברחוב או בתיבת הדואר האישית. בשלב הזה, עליכם בעלי העסקים, חלה חבות ההוכחה וכאן נכנס עניין העיצוב ומוכיח כי עם קצת מחשבה מתקדמת ויציאה מהקופסא, אפשר לייצר הרבה ולשנות את המצב הכלכלי. אז איך תגרמו לקהל היעד שלכם להתלהב מבית העסק, לדלג על המתחרים ולבחור אתכם? שוב קלעתם למטרה, הכול מתחיל ונגמר בעיצוב נכון, בפרט כאשר הקונספט קשור במזון. 

זה לא רק האוכל – עיצוב פנים של חנויות מזון 

אם בעבר היה נכון לחשוב כי "מה שחשוב זה רק האוכל" שהרי זו טעות נפוצה ביותר, אחרי הכול, היום ניתן לראות יותר ויותר עסקים ששמים את ההדגשים גם על עיצוב המקום עצמו. עניין של עיצוב חנויות מזון קריטי ביותר, היות ומעבר לאכילה עצמה, אנשים בוחרים במסעדה כבילוי לכל דבר ולכן, אי אפשר לפסוח על פרט זה. אז מעבר לבחירת התמונות, הצבעים ואפילו הריהוט המתאים, יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון שרוצים לעצב חנות מזון. הדבר הראשון הוא ניצול החללים בצורה נכונה, זה חשוב, כי אם לא תעשו כן, לא רק שנוחות העבודה תיפגם, אלא גם חווית האכילה והבילוי במקום. כמו כן, כאשר מדברים על עסקי מזון, אי אפשר להתעלם מתנאי קבלת הרישיון וכך גם להתייחס אל החלוקה בהתאם. כמו כן, יש לקחת בחשבון את מיקום המטבח, האם הוא נמצא במקום מוחצן לסועדים, או שאולי פחות מעינם של האורחים?  

כשמיתוג ועיצוב נפגשים – יתרונות המיתוג 

בזמן שלכל עסק יש מטרה ושאיפה להצליח, עולה עניין המיתוג ותופס את המקום הראשון, אחרי הכול, מה כל בית עסק צריך אם לא מקבץ לקוחות טובים, משלמים ובעיקר רווחיים? אז בכדי לצור את הייחודיות שתביא את הרווחיות ולהשאיר את המתחרים מאחור, חשוב ביותר שלא לפסוח על שלב עיצוב חנויות מזון ולבדל את עצמכם מכל השאר. רוצים לקדם את העסק ולהגדיל את המכירות בחנות? בשלב הזה, ראוי שתפנו אל מעצב פנים שיידע להתאים את המטרה, למוצר ובעיקר לחזון שהצבתם לעצמכם. באמצעות העיצוב, לא רק שתשפרו את חווית הקנייה, אלא תחזקו את הרצון של הלקוחות המזדמנים שיהפכו במהרה ללקוחות נהדרים וקבועים.  

בסיכומו של דבר, הדברים באים לידי ביטוי בחזון, בשאיפה ובעיקר בהוצאתם לפועל של הדברים על הצד הטוב ביותר. רוצים להפוך סקרנות למשהו קבוע? האם החלום שלכם הוא לגרום ללקוחות להישאר במסעדה שלכם יותר או להגיע לעיתים קרובות יותר? 

 שירי קדם – כי הכול מתחיל ונגמר בעיצוב. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!