עיצוב מספרות קטנות -אתגר החללים הקטנים

Screenshot_19
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

לעיצוב "פנימיותה וחיצוניותה" של המספרה יש השפעה מכרעת על סוג הלקוחות שבסופו של דבר יפקוד את העסק שלכם. אז אם ניסיתם כבר הכול והלקוחות שאתם מעדיפים לא פוקדים את המספרה הקטנה והמפנקת שלכם, הגיע הזמן לדבר על הנושא של עיצוב מספרות קטנות. ביקורם  של הלקוחות אינו בשיאו או לחילופין המספרה שלכם זקוקה בדחיפות ל "יד מתקנת"? הגיע הזמן לדבר על המספרה שלכם בשפת העיצוב החדשה ובו זמנית ללמוד כיצד מספרה קטנה יכולה להגדיל את רף הכנסותיה ובתנאי שהיא עונה על כל כללי העיצוב. 

כשמיתוג ובידול פוגשים את המספרה המעוצבת 

על מנת שתוכלו לצור בידול ולהגשים את המותג שתמיד חלמתם עליו יהיה עליכם לפנות אל שירותי עיצוב מספרות קטנות. אז בדרך לייצר את התדמית שתמיד חלמתם עליה אל תשכחו דבר אחד חשוב-  איך שתשקיעו בעסק שלכם כך גם ייראו אתכם הלקוחות בסופו של דבר. בשלב הראשון שהוא מעמד הפרוגרמה המקיפה יש לסמן את קהל היעד שלכם. כמו כל דבר גם כאן יידרש מכם להיערך בהתאם ולהבין איזה לקוחות אתם בוחרים? האם אתם פונים לגברים? נשים? או לכלל? אחר כך מגיע שלב בחירת העמדות אותן יהיה ניתן לבחור על פי גודל השטח כאשר בו זמנית יילקחו בחשבון גם עמדות החפיפה לרבות חדר המתנה מזמין ונעים. 

עיצוב חללים קטנים – מספרות קטנות 

כפי שהבנתם, הכול מתחיל בפרוגרמת התכנון הראשונית – הרגע בו נפגשות המטרות עם התכנון עצמו מה שמוציא לאור את מטלת העיצוב לדרך. אז קודם כל יילקח בחשבון גודל החלל אבל גם הנראות והיוקרה ולכן השילוב של צבעים בהירים זה לא רק בגדר המלצה. גוון מונוכרומטי ( מונו – אחד  כרומו- צבע ) הוא זה שיספק אשליה של חלל מרווח גדול וארוך. בנוסף יש לקחת בחשבון צבעים בהירים בשל היותם מאירים יותר וכך גם יוצרים נראות גדולה יותר. כמו כן ראוי כי גם הרצפה תהיה בהירה בחללים הקטנים- דבר שיכול בהחלט להעניק אשליה של גודל ורוחב. בין יתר הדברים יש לקחת בחשבון כי מדובר בציוד רב תכליתי, עזרים ורהיטים ולזה יש להתאים סטנד עבודה ייעודי מובנה ממגירות מתאימות ובתוכן יתאפשר בו זמנית לאחסן בצורה שאינה גלויה את כל הדברים העלולים לייצר נראות עמוסה שיש למגר מראש. 

עיצוב מספרות קטנות מצריך תכנון מקיף ולקיחת כל הפרטים הקטנים והגדולים בחשבון. כמו כן חשוב שלא לפסוח על האווירה שתרצו לצור במספרה והכי חשוב? יצירת התדמית המתאימה אשר תייצר את הפנייה הנכונה אל קהל היעד הנכון.  

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!