עיצוב משרדים – להפגיש את העיצוב והמיתוג יחד

Screenshot_7
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

הכול מתחיל ונגמר בפנימיות של הדברים  וכך גם הצלחתם של לא מעט משרדים המעידים מאז ומעולם – כרטיס הכניסה לעולם העסקים, מתחיל ונגמר בתהליך של עיצוב משרדים מכוון. הרבה מעבר למיתוג המשרד, יש כמה וכמה סיבות האחראיות על השינוי הכללי בעיצוב. לצד הקדמה, קיימת ההבנה כי אפילו המשרד, זקוק מדי פעם לריענון. לא מבינים במה מדובר? רוצים לתחזק צוות של עובדים מוצלח ולקוחות שמעדיפים אתכם על פני המתחרים? זכרו, הכול מתחיל ונגמר בעיצוב ממוקד. מתכננים שינוי או רוצים למתג את העסק ובו זמנית לספק  לעובדים שלכם תמורה מלאה על תפוקתם הנפלאה? הגיע הזמן לדבר על עיצוב ממוקד.  

הקשר בין ריענון העיצוב במשרד לבין פרודוקטיביות תעסוקתית 

עיצוב משרדים, זה כל מה שהעסק שלכם צריך בכדי למנף את המוצר או השירות שלו ולתת לעיצוב להגיד את דברו – "לכם יש את המוצר הכי טוב אבל לנו יש את השירות המיוחד". כמו בכל דבר, גם כאן, נדרש לעיתים לרענן את הסביבה הארגונית ולא רק לשם רושם על הלקוחות אלא גם בכדי לייצר פרודוקטיביות במקום העבודה.  כן, זה כבר לא חדש, גם לעובדים מגיע להגיע ליום עבודה ארוך ולראות צבעים נכונים, ריהוט נכון ובעיקר רצון עז לזרום עם השינוי המרענן ולתרום למערכת על הצד הטוב ביותר. 

שינוי ועיצוב מחודש של פינות אירוח במשרד ללא שיפוץ מורכב  

הפאנג שווי אומר לא מעט על שינוי מיקומים וכך גם על בחירת צדדים וכיוונים ולכן, גם כאן, לצד ריפוד מחודש של הכיסאות והרכבת המדפים הישנים, העצה הטובה ביותר הינה – מיקום! כן, לשנות את מיקום הריהוט, המדפים, כאמור לשנות את התנועה. אם אתם מחליטים לשנות בו זמנית גם את פינות ההמתנה שלכם, שנו את המיקום. בחירה זו תעניק ללקוחות שלכם את התחושה של משהו, רענן, חדש- משהו שיגרום להבין כי יש בהחלט שירותים שלא ניתנים להחלפה -רוצים להפתיע את הלקוחות שלכם? זו בהחלט הזדמנות להתחדשות ולא בהכרח לשיפוץ מאסיבי.  

לייצר שינוי ברגע – שינויים קטנים גדולים 

יש אלמנטים קטנים שיכולים לייצר שינוי בקלות, אתם לא באמת חייבים לעשות שינוי קיצוני או לחילופין להשקיע בשיפוץ. את הסביבה הקרירה, החליפו בחימום באמצעות תאורה נכונה ואת הפורמליות במשרד החליפו באינטימיות נהדרת. אין ספק כי כמה מנורות שולחן עם אור בהיר, וילונות משולבים יעשו את העבודה. כמו כן, התאורה והווילונות ישלימו לעובדים המבלים את רוב שעותיהם במשרד – את התחושה הביתית החסרה. בעלי תקציב מצומצם? בחירת צבעים ולו לקיר אחד, תעשה את העבודה ושתדרג את המשרד לבלתי היכר.  נסו את זה, צבעו קיר אחד מכל חלל המשרד או לחילופין הדביקו טפט מגוון צבעים שיודעים לעורר ולהחיות אתכם גם לאחר עשר שעות רצופות במשרד. 

למידע נוסף ויצירת קשר

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!